BACKUP Uzyskaj Kredyt

Doradca kredytowy Kraków

Przygotowanie do spotkania
- Inteligencja Finansowa

Twoja świadomość finansowa jest dla nas bardzo ważna, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie serię filmików z którymi warto zapoznać się jeszcze przed naszym spotkaniem. Poruszają one najczęściej zadawane pytania i problematyczne zagadnienia z dziedziny finansów, bankowości, prawa i nieruchomości w kontekście wnioskowania o kredyt. 

Pobierz i wypełnij formularz

Kliknij ikonę poniżej aby pobrać edytowalny formularz PDF. Na tej podstawie będziemy mogli opracować indywidualną koncepcję finansowania i dopasować najkorzystniejsze aktualnie warianty ofert banków do opisywanej sytuacji, uwag i oczekiwań – m.in. przewidywanej nadpłaty kredytu, stałego oprocentowania, braku prowizji itp. W związku z tym prosimy o jak najdokładniejsze opisanie swoich oczekiwań i potrzeb podczas wypełniania na dole pierwszej strony.

Doradca kredytowy Kraków
Doradca kredytowy Kraków

Prześlij formularz i umów spotkanie

Wgraj wypełniony PDF. Dokument pozostaje wyłącznie do wglądu osób upoważnionych a podane dane są chronione tajemnicą zawodową i prawem bankowym. Do kilku godzin od wysłania formularza zadzwonimy i ustalimy dalsze kroki oraz termin dogodnego dla Ciebie spotkania.

error: Content is protected !!