Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Marką napędzaną energią i pasją, a wyróżnia nas empatia, zaangażowanie, wysoka moralność i etyczne podejście. Wynika to bezpośrednio z naszych charakterów i wewnętrznych przekonań. Zatrudniamy wyłącznie pracowników reprezentujących sobą powyższe cechy, co daje gwarancje nam świetnej atmosfery a Wam profesjonalizmu. Działamy z pasji. Satysfakcja, jaką daje nam zadowolenie naszych klientów – jest bezcenna.
W dobie wysoce kapitalistycznego rynku i marketingu dążącego do maksymalizacji zysków za wszelką cenę (często jakości i uczciwości), uważam, że wygrywamy działając odmiennie od ów „nowoczesnych” standardów. Postawiliśmy na jakość, zaufanie i długotrwałe relacje z naszymi klientami – i nie są to puste słowa. Choć brzmi to zwyczajnie, pozostało niewiele firm w branży, które pozostają butikowe i spójne z unikatowymi wartościami w bezustannie przyspieszającej pogoni za zyskiem.
Buduję marki w grupie Harveo z ambicji, satysfakcji i przede wszystkim świetnej zabawy, jaką jest codziennie zmierzanie się z przeciwnościami losu, rynku, biurokracji i wszelakich innych codziennych pożarów, których nie sposób napisać w najbardziej oryginalnych scenariuszach. Nadmiar energii i ciekawość Świata rozładowuje rozwijaniem się jako przedsiębiorca. Z czasem, jako pochodna konsekwentnego działania, pojawił się zysk, który jest źródłem finansowania licznych prywatnych pasji. Uważam, że praca może i powinna być przyjemnością, a relacje z klientami oraz atmosfera w teamie to absolutnie najważniejsze obszary budujące zdrowy i potężny fundament przedsiębiorstwa.

Jacob Adam Pajak
Founder & President of the Board

Niezależność i renoma

Reprezentujemy Ciebie, nie bank. Opieramy się na unikatowych wartościach, – pasji, empatii oraz ambicji dostarczania na rynek nowej jakości obsługi, w tym poprzez kompleksową obsługę w języku angielskim obcokrajowców w Polsce. To Klient jest zawsze naszym priorytetem, – nie krótkoterminowy zysk. Dlatego możemy być dumni, że stworzyliśmy markę o doskonałej reputacji i tysiącach zadowolonych, polecających nas dalej Klientów.

Pełne wsparcie i zaufanie

Prowadzimy Cię „od A do Z” przez cały proces uzyskiwania finansowania w banku, zawsze stojąc po Twojej stronie i reprezentując Twój interes. Nigdy nie zostajesz bez opieki. Od wyjaśnienia zagadnień prawa bankowego, przez podstawy ekonomii, złożone regulacje, ustawy oraz rekomendacje KNF po kompletowanie dokumentów, rejestracje wniosków kredytowych, współpracę z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi i tłumaczami przysięgłymi. Na każdym etapie chronimy Cię i odpowiadamy na każde pytanie, abyś czuł się bezpiecznie i pewnie podczas każdego kolejnego kroku. Cenimy relacje i zaufanie jakim jesteśmy darzeni, zawsze stawiając każdego klienta jako nasz najwyższy priorytet.

Harveo Finance Team

Bezpieczeństwo

W obecnych czasach niezwykle istotnym jest, aby korzystać z usług wyłącznie zweryfikowanych i godnych zaufania podmiotów. Firma Harveo jest wpisana do rejestru KNF pod nr RPH001108 oraz posiada polisę OC nr COR100030.

Brak prowizji

Nasza usługa jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna – pomimo, że wynagradzają nas banki, Twoja oferta jest taka sama lub nawet tańsza niż ta dostępna przez Internet lub bezpośrednio w banku. Dotyczy to zarówno kredytów hipotecznych jak i leasingów.

Opieka posprzedażowa

Po zakończeniu całego procesu kredytowego informujemy Cię jeżeli na rynku pojawi się nowa korzystniejsza oferta, niższa marża lub wygodniejsze rozwiązanie. Dodatkowo przez cały okres kredytowania możesz się z nami skontaktować aby uzyskać pomoc lub odpowiedzi na nurtujące pytania.

Najwyższa jakość

Nasze oddziały zlokalizowane są w najnowszych biurowcach, abyś czuł się wyjątkowo i komfortowo na każdym etapie współpracy. Wiedza, profesjonalizm, świetna atmosfera i wyśmienita kawa. Jakość obsługi i satysfakcja klienta jest zawsze na pierwszym miejscu.

error: Content is protected !!